Ситуація на Західному кордону за минулу добу

жовтня 29 / 2023
СИТУАЦІЯ НА ЗАХІДНОМУ КОРДОНІ ЗА МИНУЛУ ДОБУ

За добу 28 жовтня західні кордони України з ЄС та Молдовою (у Чернівецькій області) перетнули 91 тисяча осіб та 19 тисяч транспортних засобів.

З України минулої доби вибули 43 тисячі осіб. 25 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

До України за минулу добу прослідували 48 тисяч осіб, 43 тисячі з них – громадяни України.

Оформлено 132 вантажівки з гуманітарною допомогою.

За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 41 особу – 2 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 39 було затримано поза визначеними пунктами перетину.

Крім того, на виїзд з країни не пропущено 1 чоловіка, громадянина України, оскільки прикордонники виявили ознаки підробки його документів, які надають право на перетин кордону особам призовного віку. У діях чоловіка наявні ознаки правопорушень передбачених статтями 336, 358 Кримінального кодексу України.

НАГОЛОШУЄМО, що пропуск повнолітніх громадян України через кордон здійснюється за закордонними паспортами чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/57-95-%D0%BF#Text
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар