Віктор Микита - разом зі спецпризначенцями відпрацювали окремі напрямки програми другого курсу підготовки населення до національного спротиву

травня 19 / 2023

Сьогодні разом зі спецпризначенцями відпрацювали окремі напрямки програми другого курсу підготовки населення до національного спротиву, який можна буде опанувати в Закарпатський обласний центр підготовки населення до національного спротиву.

Він буде доступний для тих, хто пройде перші три місяці навчання й матиме бажання отримати спеціальну підготовку. Для цього потрібно вже володіти базовим рівнем та визначитися зі спеціалізацією.

На другому курсі заняття проводитимуть бійці підрозділів Збройних сил, спецпризначенці СБУ, Національної поліції й інші.

Для навчання в Закарпатському обласному центрі підготовки населення до національного спротиву вже подали заявки понад 100 краян: чоловіки та жінки з усіх районів області, які виявили бажання отримати базові навички.

Продовжуємо вдосконалювати програму, матеріально-технічну базу і проводити набір до Центру. Разом вчимося захищати свої родини, території та незалежність України.

Стоїмо разом, плече до плеча!
Ми переможемо, ми – на своїй землі!
Слава Україні!
Героям слава!
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар