МОЗ у співпраці зі Світовим банком закупили в Ужгородську міську багатопрофільну клінічну лікарню комп’ютерний томограф Optima CT520

жовтня 24 / 2023⚡️🏥 МОЗ у співпраці зі Світовим банком закупили в Ужгородську міську багатопрофільну клінічну лікарню комп’ютерний томограф Optima CT520 виробництва компанії «General Electric Health Care». Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

За його словами, це дуже якісне сучасне оснащення, що дає медикам і пацієнтам чимало переваг. Завдяки новітнім технологіям є можливість зменшити дозу опромінення без шкоди для діагностичної інформації.

✔️ Апарат поєднує передові методи візуалізації з реконструкцією та відображенням у реальному часі, тобто забезпечує лікареві необхідну впевненість під час втручань під КТ-контролем.

💬 «Вдячні міністру охорони здоров’я та партнерам за увагу до розбудови медичної галузі в нашому регіоні, забезпечення необхідним обладнанням, аби доступ до якісних послуг і діагностики був у кожного пацієнта», – зазначив Мирослав Білецький.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар