Робота над проєктом створення Закарпатського обласного реабілітаційного центру в розпалі

жовтня 19 / 2023


Василь Іванчо - заступник голови Закарпатської ОВА разом із чеськими партнерами, котрі одними з перших погодилися долучитися до реалізації «4.5.0. Recovery center Transkarpathia», обговорили ключові кроки та масштабні плани в цьому напрямку.

💬 «Для втілення цього амбітного проєкту нам потрібні як висококваліфіковані реабілітологи, психологи та інші фахівці, так і фінансові ресурси. Попередньо є потреба в 400 млн грн. Частину коштів ми залучимо з обласного бюджету та від територіальних громад. Про інше фінансування зараз домовляємося із закордонними партнерами», – зауважив Василь Іванчо.

📍Детально про саму ініціативу, логістичні переваги, ветеранський хаб, план відновлення військових після повернення із зони бойових дій під час зустрічі розповів керівник Проєктного офісу з реалізації концепту Обласного реабілітаційного центру Тарас Гайдук.

Водночас на заході йшлося про реформу децентралізації, її етапи та результати в межах нашого регіону, досвід державного управління в Чеській Республіці. Також окремо обговорили підтримку вимушених переселенців, котрі знайшли прихисток на Закарпатті, прийом українців у Чехії тощо.

🤝 Насамкінець Василь Іванчо подякував партнерам за підтримку України та співпрацю з нашою областю протягом усього часу, зокрема й з першого дня повномасштабного вторгнення.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар