Керівництво Закарпатської ОВА та облради разом із Генеральним консулом Чеської Республіки у Львові Давідом Нови обговорили реабілітацію наших захисників

жовтня 14 / 2023
☝️Сьогодні керівництво Закарпатської ОВА та облради разом із Генеральним консулом Чеської Республіки у Львові Давідом Нови обговорили реабілітацію наших захисників.

Одне з пріоритетних завдань зараз – забезпечити всі умови для відновлення бійців, котрі повертаються з фронту з пораненнями чи травмами.

➡️ Василь Іванчо - заступник голови Закарпатської ОВА розповів про початок проєкту «4.5.0. Recovery center Transkarpathia», що передбачає створення сучасного Обласного реабілітаційного центру для ветеранів в Ужгороді.

За його словами, сьогодні важливо залучати до процесу міжнародних партнерів, оскільки цей проєкт – масштабний і потребує значних фінансових ресурсів, досвіду медиків-професіоналів з-за кордону, навчання наших реабілітологів та протезистів.

📍Пан Давід Нови зауважив, що співпраця із Закарпаттям є тривалою і результативною за багатьма напрямками, тому спільна реалізація ініціатив і надалі є перспективною. Зокрема, це стосується й реабілітаційного центру для військових.

Також під час зустрічі обговорили результати підтримки України з боку Чехії під час повномасштабного вторгнення, взаємодію з нашим регіоном тощо.

🤝 Василь Іванчо подякував Генеральному консулу Чеської Республіки у Львові Давіду Нови за конструктивну зустріч та готовність працювати в одному напрямку й надалі.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар