Сьогодні ми започатковуємо нову програму підтримки ветеранів і ветеранок війни в боротьбі з психологічними травмами - Віктор Микита

жовтня 03 / 2023

Цей напрямок є унікальним для нашої країни та спрямований на психоемоційну реабілітацію бійців із застосуванням методів каністерапії – різновиду психотерапевтичної допомоги за участю 🐕 собак-терапевтів.
Зазвичай такий вид терапії психологи застосовують у роботі з військовими під час проведення сеансів. Однак ми вирішили піти далі – виховувати чотирилапих і передавати їх безпосередньо ветеранам.
У межах програми за підтримки Кінологічного центру Головного управління Національної поліції в Закарпатській області створені умови для підготовки окремих порід службових собак. Після навчання чотирилапих безоплатно передаватимуть на запит ветеранам. Також буде можливість обрати конкретну собаку певної породи.
Перші три собаки вже проходять підготовку в Кінологічному центрі й через три місяці будуть готові до передачі ветеранам.
Цей досвід ми запозичили від наших партнерів зі США, де до боротьби з психологічними травмами військових залучені чотирилапі, які дають їм можливість знайти нового друга, котрий потребує уваги й піклування, завжди буде поряд та безмежно відданий своєму власнику.
Спілкування з тваринами дозволяє швидше відновитися після перенесених захворювань і відійти від страху та тривог. Заявку на отримання собаки ветерани зможуть оформити онлайн на порталі: https://dopomoha.carpathia.gov.ua/archives/10671
Дякую нашим партнерам – Поліція Закарпатської області і БФ Yarema Foundation – за підтримку й участь у проєкті.
🇺🇦 Разом переможемо!
Слава Україні!
Героям слава!
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар