В Ужгороді стартувала п’ятиденна навчальна програма з підготовки експертів у сфері європейської інтеграції

вересня 19 / 2023

Захід за сприяння Закарпатської ОВА та Регіонального офісу міжнародного співробітництва Закарпатської області для держслужбовців органів виконавчої влади різних ланок, державних агентств проходить за підтримки Міністерства закордонних справ Румунії.
Під час відкриття Петро Добромільський - заступник голови Закарпатської ОДА подякував румунським партнерам за допомогу в організації заходу та їхню готовність ділитися власним досвідом з українськими фахівцями.
💭 «На шляху до отримання повноправного членства у складі ЄС ми потребуємо більше знань про особливості його економічної, енергетичної, конкурентної політики. Ми зацікавлені ознайомитися з механізмами міжсекторальної співпраці й транскордонного співробітництва, а також більше дізнатися досвід Румунії», – зазначив Петро Добромільський.
За його словами, завдяки транскордонній співпраці з країнами та регіонами країн-членів ЄС Закарпаття стало надійною платформою для комунікації, обміну досвідом та реалізації важливих проєктів, зокрема й на шляху інтеграції України до Європейського Союзу в умовах повномасштабної війни.
🤝 Слухачів навчальної програми також привітали консул Румунії в Солотвині Граціан-Флорін Пирву та голова Закарпатської облради Володимир Чубірко.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар