Цьогоріч Закарпатська митниця видала понад 6 тисяч сертифікатів EUR.1

серпня 09 / 2023


Найчастіше експортери зверталися за отриманням сертифікатів EUR.1 на сільськогосподарську продукцію (зернові продукти), готові вироби, виготовлені з давальницької сировини (продукція машинобудівної, автомобільної, швейної галузь та хімічної галузей), продовольчі консервовані товари, рослинна продукція, вирощена на території України, промислові товари та вироби з деревини.

Тож, за 7 місяців 2023 року Закарпатська митниця видала суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності 6429 сертифікатів форми EUR.1 та EUR-MED на товари, що експортувалися до країн Європейського Союзу, ЄАВТ, Великобританії та Північної Македонії. Торік за аналогічний період видано 5342 сертифікати.
Найбільше сертифікатів оформлено до таких країн: Угорщини, Італії, Словаччини, Румунії, Німеччини, Чехії, Польщі та Австрії.
Також країнами-партнерами вітчизняних експортерів товарів є: Болгарія, Греція, Литва, Латвія, Нідерланди, Польща, Великобританія, Німеччина, Швейцарія, Фінляндія, Данія, Бельгія, Франція та Словенія.

Послугами оформлення сертифікатів EUR.1 та EUR-MED на експорт продукції цьогоріч скористалися 423 суб’єкти ЗЕД.
Крім того, в зоні діяльності Закарпатської митниці зареєстровано 17 експортерів, що отримали статус уповноваженого експортера з правом самостійно декларувати преференційне походження власної продукції у 27 товарних позиціях згідно УКТ ЗЕД, якими за січень-липень п.р. оформлено майже 1 тисячу експортних поставок продукції до країн Євросоюзу.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар