Президент Австрії на Закарпаття відвідав медичний центр Товариства Червоного Хреста України

лютого 02 / 2023
⚡🚑 Президент Австрії Александер Ван дер Беллен під час робочого візиту на Закарпаття спільно з в. о. голови ОВА Мирославом Білецьким відвідали медичний центр Товариства Червоного Хреста України.

Тут місцеві жителі, внутрішньо переміщені особи можуть безкоштовно зробити обстеження, медики – надати психологічну консультацію, провести лабораторні та інструментальні дослідження, призначити лікування і безоплатно видати ліки.

За словами Мирослав Білецький, Центр вдалося відкрити ще влітку 2022 року за співпраці з міжнародними партнерами-донорами, зокрема й австрійським Товариством Червоного Хреста.

«За пів року роботи сюди за допомогою звернулося близько 6,5 тисяч осіб. Такі ж центри з березня працюють у Тячеві та Рахові, де з початку війни працівники Червоного Хреста надали допомогу понад 5 тисячам українцям», – підкреслив в. о. голови ОВА.

Також він зауважив, що в області реалізовують кілька проєктів у сфері охорони здоров’я, соціального захисту, забезпечення житлом та належних умов проживання, які фінансуються австрійським Червоним Хрестом.

У співпраці з австрійськими партнерами вдалося запустити роботу трьох мобільних медичних бригади, соціальні працівники Товариства опікуються людьми з інвалідністю вдома. Дуже цінною була допомога в облаштуванні житла для вимушено переміщених осіб, забезпеченні їх всім необхідним.

«Дуже цінною була допомога в облаштуванні житла для внутрішньо переміщених осіб, забезпеченні їх усім необхідним.

Ми щиро вдячні Уряду Республіки Австрія та австрійському народу за те, що надали прихисток і підтримали українців, які були вимушені залишили свої домівки через війну», – прокоментував Мирослав Білецький.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар