В Ужгородському ВПУ торгівлі та технологій харчування навчається понад 300 юних закарпатців

січня 24 / 2023
🍮🥞🥂В Ужгородському ВПУ торгівлі та технологій харчування навчається понад 300 юних закарпатців

Про це сьогодні у ході візиту до закладу голови Закарпатської облради Володимира Чубірка та його заступниці Андріани Сушко розповів директор вищого професійного училища Віктор Кощак.

Майже 10% учнів цього навчального закладу, що перебуває на балансі Закарпатської обласної ради — з Ужгорода. Решта — з інших куточків області.
Тут готують майбутніх професійних кухарів, барменів, продавців та кондитерів. На час візиту учні готували вишукані тістечка і, за результатами роботи, здавали відповідний іспит.
Голова обласної ради оглянув приміщення закладу: навчальні класи, вчительські кабінети, кондитерський міні-цех, навчальний ресторан, спортивну залу, тощо.
Під час спілкування студенти та керівництво закладу попросили допомоги у врегулюванні графіків подачі електроенергії, оскільки перебої зі світлом унеможливлюють нормальний навчальний процес, що полягає у приготуванні їжі. Також ішлося про пошук можливості заміни підлоги у спортивній залі ВПУ.
За словами директора, заклад заробив за минулий рік понад 900 тис грн за угодами, що укладені з 24 підприємствами області про проходження практики та стажування.
Відтак голова облради попросив керівника ВПУ підготувати детальний звіт із балансом витрат та прибутків за попередній рік та скласти список потреб для повноцінного функціонування училища.
До слова, Ужгородське ВПУ торгівлі та технологій харчування було обрано одним із шести пілотних навчальних закладів України, які були відібрані для участі в проекті «Децентралізація управління професійним навчанням в Україні». Пріоритетним напрямком визначено професію «кухар».

Пресслужба Закарпатської облради
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар