У Академії культури і мистецтв Закарпатської обласної ради тривають ремонтні роботи

січня 23 / 2023

Тривають ремонтні роботи у Академії культури і мистецтв Закарпатської обласної ради
Сьогодні заступник голови облради Василь Дем’янчук та керуюча справами облради Мирослава Ливч проінспектували хід ремонтних робіт у гуртожитку Академії культури і мистецтв Закарпатської обласної ради. Тут із початку війни знайшли прихисток понад 60 тимчасово переселених українців.
Посадовці обласної ради оглянули будівлю, ознайомилися із поточними потребами та поспілкувалися з переселенцями.
Із листопада минулого року тут тривають роботи, які фінансуються із обласного бюджету, за сприяння ОВА, а також кошти благодійних організацій. Оскільки 9-ти поверхова споруда майже зовсім не ремонтувалася із часу введення в експлуатацію, то було вирішено насамперед оновити систему водопостачання: замінити труби та встановити нове насосне обладнання. Також модернізуються й пристрої для опалення.
Директорка Академії, обласна депутатка Наталія Шетеля зазначає, що наразі на трьох поверхах триває ремонт 40 сантехнічних вузлів, кожен з яких включає душову кабінку і туалет. Також встановлюються нові внутрішні двері та водонагрівачі. Ці роботи проводяться за підтримки фонду «Карітас Чеської Республіки». Активно включилися у цей процес й ВПО, які проживають у гуртожитку.
Водночас за кошти чеських партнерів з фонду VIZA ремонтники лагодять окремий поверх. Загалом у гуртожитку Академії триває активна робота, відтак підрядники й виконавці робіт переконують, що невдовзі буде змога підбити перші підсумки зробленого.
Пресслужба Закарпатської облради
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар