Відшкодування коштів за електрогенератори

грудня 24 / 2022

В четверг на зустрічі з представниками бізнесу разом із колегами презентували нашу програму підтримки закарпатських підприємців в умовах енергетичної кризи – «Energy help».

Програма передбачає компенсацію суб'єктам господарювання частини вартості придбаних альтернативних джерел генерації енергії за власні або кредитні кошти.

75% податкових надходжень у регіоні становить ПДФО, тож ми вирішили підтримати бізнес з обласного бюджету та бюджетів тергромад.

Компенсація за придбані альтернативні джерела генерації енергії не може перевищувати:
✔️ 30% вартості таких засобів;
✔️ суми сплачених ПДФО за 2022 рік або суми єдиного податку (самозайнятими особами);
✔️ 300 тис. грн.

У межах програми бізнес сам вирішить, що для нього краще:
✔️ бензинові/дизельні генератори;
✔️ акумулятори/зарядні станції;
✔️ акумулятори/зарядні станції + сонячні панелі;
✔️ інші види генерації електроенергії.

Програма почне діяти з 1 січня 2023 року. Зареєструватися для участі у проєкті можна в спеціально створеному додатку «Допомога Закарпаття».

☝🏻 Зараз наше головне завдання – підтримка економічного сектору регіону. В сучасних умовах енергетичної кризи ми не можемо говорити про розвиток. Зараз разом працюємо над виживанням, забезпеченням сталого функціонування бізнесу, збереженням робочих місць та надходжень у бюджети всіх рівнів.

Такий пакет підтримки дозволить стимулювати підприємців, які формують робочі місця, вкладати кошти у створення автономної системи енергозабезпечення власного функціонування.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар