На Закарпатті виділили ₴100 мільйонів для потреб тероборони та військових формувань

листопада 05 / 2022

На потреби тероборони та військових формувань із бюджету Закарпаття виділили понад 100 мільйонів гривень.

Про це повідомили у Фейсбуці Закарпатської обласної ради, передає Укрінформ.

"82 мільйони витрачено на тероборону та понад 21 мільйон — на підтримку військових формувань", - зазначив директор департаменту фінансів Закарпатської облдержадміністрації Петро Лазар, звітуючи про освоєння коштів обласного бюджету з березня по жовтень поточного року..

Водночас керівник фінансового департаменту розповів, що 10 мільйонів гривень з обласного бюджету заплановано виділити на закупівлю зимової форми для ТРО та інших військових формувань у краї.

"Це — дольова фінансова участь області у цій потребі, загальна вартість якої складає 50 мільйонів. Решту грошей виділять територіальні громади Закарпаття" - відзначив Лазар.

Так він повідомив, що значну частину коштів обласного бюджету також скеровано на ремонт приміщень для ВПО, яких планується відселити з навчальних та комунальних закладів області.

З його слів, йдеться про окремі комунальні об’єкти у Кам’янському, Середньому, Ясінях, Кушниці, Синевирі, Тересві та Горінчові.

Як повідомлялося, наразі на Закарпатті офіційно зарєстровано понад 150 тисяч ВПО. Неофіційно в області перебуває понад 400 тисяч внутрішньо переміщених осіб.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар