Ситуація у пунктах пропуску на Західному кордоні

липня 01 / 2022

СИТУАЦІЯ У ПУНКТАХ ПРОПУСКУ НА ЗАХІДНОМУ КОРДОНІ
ℹ️ За добу 30 червня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули 82 тисячі осіб та понад 20 тисяч транспортних засобів.
👈 З України минулої доби вибули майже 41 тисяча осіб. Понад 23 тисячі з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.
👉 До України за минулу добу прибули понад 41 тисяча осіб, більше 37 тисяч з них – громадяни України.
🚛 Оформлено понад 70 вантажівок з гуманітарною допомогою.
☝️ НАГАДУЄМО, що відстежувати завантаженість пунктів пропуску для перетину кордону до ЄС і Молдови (у Чернівецькій області) можна на фейсбук-сторінці Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон. Дані оновлюються кожні три години.
⚠️ ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що пропуск осіб через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами Державної прикордонної служби України за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами.
❗️НАГОЛОШУЄМО, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється за закордонними паспортами відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/57-95-%D0%BF#Text
‼️ВАЖЛИВО: зважаючи на ситуацію, що складається на території України під час воєнного стану, коли громадяни України не можуть швидко і вчасно оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт), можливість перетинання кордону громадянами України за внутрішніми паспортами продовжено.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар