Будівництво туберкульозної лікарні у Нижній Апші у розпалі

вересня 29 / 2021
Єдиний в області та один із небагатьох у всій країні – саме таким буде медичний заклад, який будують у Нижній Апші у межах грантового проєкту.

На об’єкті провели виїзну нараду під головуванням першого заступника очільника облдержадміністрації Мирослава Білецького за участі проєктанта, підрядника, голови Солотвинської територіальної громади Василя Йовдія та бенефіціарів проєкту – департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА та генерального директора Центру легеневих хвороб Василя Скрипа.

«Туберкульозна лікарня по проєкту розрахована на сто ліжок. Вона стане унікальним високотехнологічним закладом, який розроблений і збудований саме під потреби об’єкта такого типу», – зазначив Мирослав Білецький.

За його словами, вже підходять до завершення внутрішні роботи у будівлі, де проходитиме дезінфекція, та в корпусі із рентгенобладнанням. Продовжується будівництво харчоблоку і головного корпусу. Тут одночасно виконують внутрішні оздоблювальні і зовнішні (фасадні) роботи.

«Дуже вдячний голові територіальної громади за готовність допомагати, взяти на себе частину питань, пов’язаних із реалізацією проєкту. Серед них – виготовлення проєктної документації на будівництво під’їзної дороги до лікарні.

Робота на об’єкті кипить, проблемні питання вирішуються, а будівельний майданчик починає бути схожим на ескіз проєкту», – прокоментував перший заступник очільника краю.Категорія : Суспільство


загрузка...


Залишити Коментар