Поради від закарпатських патрульних: як вберегти свій велосипед від крадіжки

квітня 22 / 2021
Про це йдеться на фейсбук-сторінці Патрульної поліції Закарпатської області.

З настанням тепла все більше людей починають користуватися велосипедами. Саме в цей період року збільшується й кількість крадіжок велотранспорту. Так, днями у Закарпатті патрульні по гарячих слідах знайшли та затримали ймовірного крадія велосипеда.
На службу 102 надійшов виклик про крадіжку велосипеда. Заявник стверджував, що викрадення сталось кілька хвилин тому та детально описав вигляд свого двоколісного.
Не минуло й години часу, як під час обстеження прилеглої території інспектори виявили схожий за описом велосипед на одній із автомийок. Поряд з ним стояв чоловік, який, помітивши службове авто, спробував утекти. Його швидко наздогнали та затримали. Заявник упізнав свій викрадений велосипед, тепер справою займаються слідчі.
Викрадення двоколісних — не рідкісне явище. Тому рекомендуємо вам подбати про безпеку свого майна.
Кілька наших рекомендацій:
🚴‍♀️ відмовтесь від ідеї зберігати свій велосипед на сходовому майданчику, у загальному коридорі, у підвалі, в будь-якому іншому подібному місці з відносно вільним доступом сторонніх людей;
🚴‍♀️ користуйтеся велозамками. Рекомендуємо використовувати як мінімум два велозамки й бажано різного типу, адже, щоб впоратися з двома замками – потрібно у два рази більше часу;
🚴‍♀️ зберігайте документи на велосипед протягом всього часу його експлуатації. Тільки вони зможуть підтвердити ваше право на його володіння. Запишіть, або краще сфотографуйте, серійний номер рами та зробіть фото самого велосипеду – в разі крадіжки ця інформація значно спростить патрульним роботу з пошуку викраденого двоколісного;
🚴‍♀️ звертайте увагу на всіх підозрілих осіб, що перебувають поблизу. Іноді пильна увага відлякує потенційного крадія від об‘єкта крадіжки, й разом з тим збільшує шанси знайти правопорушника, якщо крадіжка все ж сталася.
🚴‍♀️ намагайтесь завжди паркуватись в полі зору камер вуличного відеоспостереження;
🚴‍♀️ катайтесь з друзями, тоді вам не доведеться переживати за припаркований велосипед – за нього подбають ваші товариші.
Якщо ж ви все ж таки стали жертвою крадіїв:
👮‍♀️негайно телефонуйте на службу 102;
👮‍♀️щоб не знищити сліди злочину – не підходьте до місця вчинення крадіжки;
👮‍♀️передайте поліцейським усю необхідну їм інформацію.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар