Колективу Головного управління ДСНС Закарпаття представили заступників керівника

квітня 22 / 2021
Сьогодні, 22 квітня, керівник закарпатських рятувальників Роман Гудак представив колективу та керівникам структурних підрозділів новопризначених заступників Головного управління ДСНС України у Закарпатській області.

Так, заступником начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації призначено Василя Варгу, який донині обіймав посаду начальника 1-го державного пожежно-рятувального загону м. Ужгород.

У свою чергу напрямком запобігання надзвичайним ситуаціям опікуватиметься Василь Голиш, котрий очолював 2-й державний пожежно-рятувальний загін м. Мукачево.

Заступником начальника Головного управління став Ярослав Бабяк.

«Ці офіцери мають величезний досвід роботи та професійні навички, які, я переконаний, допоможуть їм впоратися з поставленими перед ними завданнями», зауважив під час заходу Роман Гудак.

Також рятувальники подякували за сумлінну службу та провели на заслужений відпочинок Дмитра Лешка, який до цього часу очолював напрямок з реагування на надзвичайні ситуації оперативно-рятувальної служби області, ГУ ДСНС України у Закарпатській області.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар