Заклади торгівлі в Ужгороді можуть працювати у нічний час

листопада 18 / 2020
На «Лінію підтримки підприємництва», що працює в Ужгородській міській раді, надходять численні звернення щодо порядку роботи у нічний час закладів торгівлі.

Як інформує управління економічного розвитку міста, протоколом засідання комісії ТЕБ та НС від 13.11.2020 року №30 скасовано обмеження щодо роботи закладів торгівлі у нічний час (у період із 22:00 до 8:00 години) у будні дні. Йдеться про суб’єктів господарювання, які мають дозвіл на роботу у нічний час.

Нагадуємо, що суб’єкти господарювання, які мають намір здійснювати діяльність у закладах обслуговування у нічний час, повинні звернутися до Центру надання адміністративних послуг для погодження режиму роботи закладу в нічний час. Порядок отримання погодження за посиланням: https://cnap.rada-uzhgorod.gov.ua/.../bys.../362/details/0/0.

Разом з тим інформуємо, що робота після 22-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос, на період дії карантину заборонена.

У разі виникнення додаткових запитань підприємці можуть звертатися на «Лінію підтримки підприємництва» міської ради за тел. (0312) 613668, 612000
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар