Як відкрити магазин на Shopify за 15 хвилин: безкоштовний відеокурс від Укрпошти та USAID

листопада 18 / 2020
Створити онлайн-магазин на Shopify за 15 хвилин, продавати свої вироби у 175 країн світу та мати більше 100 способів оплати товару. Отримати знання та побудувати глобальний бізнес на цій платформі може будь-який підприємець із будь-якого міста чи села України.

У четвертій частині безкоштовного освітнього онлайн-курсу E-Export School Укрпошти та Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» йдеться про онлайн-платформу Shopify, на якій нині понад 1 млн продавців, а за останній рік покупці зробили тут понад 200 млн покупок. Серед категорій на платформі – їжа та напої, одяг, косметика, ювелірні вироби, будинок і декор, електроніка, твори мистецтва. За оцінками експертів під час пандемії із 13 березня по 24 квітня кількість нових онлайн-магазинів на платформі Shopify виросла на 62%, ніж за попередні шість тижнів.

В порівнянні із іншими глобальними маркет-плейсами, на Shopify можна мати онлайн-магазин та одночасно пропонувати товари з нього на Amazon, eBay, Etsy, в соціальних мережах чи інших каналах продажу.

Про особливості створення онлайн-магазину на Shopify та його переваги серед інших у онлайн-курсі розповість експерт Євген Созанський, який має великий досвід продажів на ринках США, Канади та Європи, відкривав перші інтернет-магазини в Україні, а у 2013 році разом із партнером запустив декілька успішних проєктів на платформі Shopify. Він розповідає про те, як відкрити онлайн-магазин, обрати стиль, налаштувати оплату, збільшити частоту та обсяг покупок, обрати найкращий способів оплати серед понад 100 варіантів.

Ще підприємці, які хотіли б відкрити кордони для продажів через e-commerce, дізнаються як зробити популярним магазин серед покупців інших країн та швидко зробити перші продажі в онлайн-магазині, ефективно організувати асортимент товарів, вивести магазин на першу сторінку Google і збільшити продажі без жодних витрат на рекламу, наростити кількість клієнтів і розширити канали продажів та інше.

Відомі українські бренди мають успішний досвід продажів на Shopify та у світі. Зокрема, Ugears, що виготовляє дерев’яні 3D-конструктори, Pix, який продає рюкзаки з LED-екранами, Lookhunter, який виготовляє одяг зі штучного хутра чи Vedanta, який спеціалізується на виробництві товарів для дітей.

Нагадаємо, що 21 жовтня 2020 року Укрпошта та Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» запустили серію освітніх роликів про можливості торгівлі на міжнародних інтернет-майданчиках: Amazon, ETSY, Shopify та eBay. Ініціативу реалізовано агенцією TECHBUREAU у партнерстві з кінопродакшеном Perfectionist. Освітній курс складається з 5 блоків навчальних відео, що виходитимуть щотижня протягом наступного місяця на YouTube каналі Укрпошти та коротких довідників, які можна буде знайти на Facebook сторінці E-Export school від Укрпошти.

Довідково

E-Export School від Укрпошти — відкрита інформаційна платформа для українських виробників, започаткована Укрпоштою наприкінці 2016 року. Метою проєкту є через серію семінарів, індивідуальні консультації допомогти представникам малого і середнього бізнесу продавати товари за кордон на онлайн-маркетплейсах та стати частиною глобального ринку e-commerce. За 4 роки Укрпошта провела більше 30 безкоштовних семінарів по Україні та долучилася до 40 заходів українського та закордонних урядів у якості партнера. Ініціатива стала частиною комплексної програми з підтримки експорту малого та середнього бізнесу «E-Export program». У 2019 році E-Export school отримала 2 найпрестижніші нагороди у сфері поштової та експрес-доставки The World Post & Parcel Awards у категоріях «Поштові технології для e-commerce» та «Соціально відповідальні програми». Більше інформації про проєкт на сторінці у Facebook.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) підтримує стартапи, малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також сприяє формуванню ефективної торгової політики, щоб забезпечити МСП можливістю скористатись перевагами від міжнародної торгівлі.

TECHBUREAU – це агенція соціальних і екосистемних проектів. Місія агенції - допомагати українським підприємцям побудувати успішний бізнес та вийти на міжнародні ринки. Команда агенції поєднує експертизу у стратегії, комунікаціях, маркетингу, освіті та міжнародній діяльності.

Perfectionist – це фільм-продакшен та креативна агенція, що базується в Києві. Працює над великими та малими продакшен проектами, маркетинговими активностями пов'язаними із відео маркетингом, виробляє відео-контент у великому масштабі.

Категорія : Суспільство


Залишити Коментар