«Велике будівництво» басейнів, амбулаторій, доріг. Що побудують на Закарпатті?

серпня 31 / 2020
 «Велике будівництво» басейнів, амбулаторій, доріг. Що побудують на Закарпатті?

Президент Володимир Зеленський заявив, що наступного року почнуть будівництво басейнів при навчальних закладах: школах, садочках чи центрах реабілітації. Про це повідомляє прес-служба Президента.

Окрім цього, в рамках програми “Велике будівництво” продовжать реконструювання доріг, шкіл, садочків, а також розпочнуть відновлювати музеї замки та інші “туристичні магніти”.

До списку увійдуть найважливіші музеї, замки та туристичні місця України. Президент відзначив, що дорога має кудись привести, у якесь місце, а навколо має бути сучасна інфраструктура. І така інфраструктура сприятиме розвитку туризму та бізнесу в Україні.

Наразі об’єкти, що були розпочаті в рамках “Великого будівництва” готові на 67%. Про це заявили у Мінрегіоні.

А що на Закарпатті?

Щодо Закарпатської області, то в Ужгороді наразі виділено на капітальний ремонт басейну класичної гімназії по вул. 8-го Березня понад 6 млн гривень з місцевого бюджету. Ступінь готовності – 83%. Заплановано завершити роботи до кінця жовтня.

Окрім цього, у Невицькому на будівництво спортивного комплексу виділено із держбюджету майже 2 млн гривень та 229 тисяч із місцевого бюджету. Дата завершення – 28 серпня.

У Мукачеві виділено 10 млн з державного та 5 млн з місцевого бюджету на реконструкцію спортивних полів, бігових доріжок та трибун ДЮСШ по вул. Духновича, 93. Планова дата завершення робіт – 30 вересня 2020 року.

На Перечинщині у селі Раково проведуть реконструкцію загальноосвітньої школи з добудовою спортивного залу. З держбюджету виділили 4,8 млн, з місцевого – 859 тисяч.

Також у рамках цієї програми буде збудовано амбулаторії у селах Чорноголова, Дубриничі, Кам’яниця, Батфа.

Більше об’єктів, суми фінансування та терміни виконання можна подивитись на інтерактивній карті на сайті.

Оксана ЧОПАК
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар