Закарпаття готове до переходу на другий етап послаблення карантину – МОЗ

травня 29 / 2020
Закарпаття готове до переходу на другий етап послаблення карантину – МОЗ
Перехід областей до другого етапу карантину, що передбачає послаблення карантинних обмежень, можливий за умови відповідності епідситуації в області визначеним критеріям.

Ці критерії відображають контроль за передаванням вірусу, рівень спроможності лікувальної мережі, закладів епідеміологічного профілю та системи охорони здоров’я в цілому протидіяти поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 і, відповідно, дають змогу контролювати епідемічну ситуацію на досягнутому на поточну дату рівні.Станом на ранок 29 травня Закарпатська область, відповідно до усіх трьох критеріїв, готова до переходу до другого етапу послаблення карантину, констатують у МОЗ.

Так, інцидентність (кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 000 населення) має складатименше 12 на 100 000 населення. На Закарпатті цей показник є на рівні 11,49%. Завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, має становити менше 50%. На Закарпатті — 28,61%. Охоплення тестуванням не нижче за рівень інцидентності — тобто середня кількість тестувань (методами полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу) протягом останніх 7 днів складає понад 12 на 100 000 населення. На Закарпатті — 32,09.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар