Послаблення карантину: що дозволять з 22 травня

травня 21 / 2020
Послаблення карантину: що дозволять з 22 травня
Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов назвав перелік заходів та об’єктів, які з 22 травня поновлять роботу в регіонах за умови відповідності критеріям адаптивного карантину. Про це Степанов повідомив під час брифінгу за результатами засідання уряду, передає УНІАН.

«Якщо той чи інший регіон відповідає усім необхідним критеріям, то в цьому регіоні відбувається послаблення. Перше таке послаблення відбудеться з 22 травня, це у нас такий перший етап (адаптивного карантину )», — зазначив міністр.«З 22 травня в тих регіонах, де відбуватиметься послаблення карантину буде дозволено: проведення спортивних заходів без глядачів, в яких беруть участь не більше 50 осіб; спортивні заходи, в яких будуть брати участь понад 50 осіб можливе лише за погодженням з МОЗ з наслідками оцінки епідемічних ризиків; проведення релігійних заходів за умови участі не більше однієї особи на 10 кв. м площі будівлі; діяльність готелів, крім функціонування в готелях ресторанів та спа-зон; регулярне та нерегулярне пасажирське перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському та міжобласному сполученні за умови перевезення пасажирів в межах кількості місць для сидіння» — підкреслив Степанов.

«Цей етап триватиме до 1 червня, потім наступає наступний етап і так по 10 днів (до 22 червня), але виключно на основі ознак адаптивного карантину, який ми вводимо», — додав міністр.
Категорія : Україна


Залишити Коментар