Зміцнення імунітету: які вітаміни потрібно пити восени

вересня 08 / 2020
Зміцнення імунітету: які вітаміни потрібно пити восени
приходом осені організм людини стає більш уразливий для різних вірусів. Особливо ситуацію у 2020 році погіршує карантин у зв’язку з пандемією коронавірусу.

Оскільки зараз ми меньше виходимо на вулицю, наш імунітет погіршується через відсутність сонця та свіжого повітря, які ми отримуємо у недостатній кількості, пише сайт «Факти».

Лікарі пояснюють, що вітаміні потрібні для зміцнення імунітету, підвищення активності і м’язової витривалості. Також завдяки ним ви матимете здоровий вигляд волосся, нігтів та шкіри та станете більш стійкими до стресів.

«Серед ознак нестачі вітамінів — зниження апетиту, запаморочення, слабкість. Тьмяність волосся також може бути ознакою авітамінозу. Правильно підібрані вітаміни повністю забезпечують тіло поживними речовинами і насичують клітини необхідними мікроелементами», — зазначила лікар-терапевт Марія Саламаха.Які вітаміни приймати восени:

Вітамін А — потрібен для боротьби з процесами старіння;
Вітамін В1 — потрібен для нервової системи та шкіри;
Вітамін В6 — важливий для нервової системи та нормальної роботи мозку;
Вітамін Н — дає організму енергію і зміцнює нервову систему. Його вживання укріплює нігті та волосся;
Вітамін С — антиоксидант, який укріплює нервову систему;
Вітамін D3 — вітамін, який допомагає покращити обмін речовин та укріплює кістки;
Вітамін Е — важливий для шкіри та нормального гормонального балансу.

Саламаха наголосила, що вибираючи конкретний препарат орієнтуйтеся на склад, в якому мають бути перераховані вітаміни. Проте перед прийманням вітамінів краще проконсультуватись у спеціаліста.
Категорія : Релігія


Залишити Коментар