Зустріч з лідерами угорської громади

січня 30 / 2024
У межах робочого візиту на Закарпаття керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба та його угорський колега Петер Сіярто особисто поспілкувалися з лідерами угорської спільноти.
Андрій Єрмак подякував громаді за підтримку та переказав вітання від Президента Володимира Зеленського. У вирішальний момент для майбутнього країни лідери угорської громади публічно звернулися до голови Європейської Ради Шарля Мішеля та прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана з проханням підтримати рішення про відкриття переговорів щодо вступу України в ЄС.
Представники угорської національної спільноти, які проживають на території Закарпаття, є громадянами України, невід’ємними, інтегрованими та органічними членами українського суспільства. Їм усім, як і іншим громадянам незалежно від етнічного походження, належності до національних спільнот, гарантуються рівні громадянські, політичні, соціальні, економічні, культурні права і свободи, визначені Конституцією України.
Керівник Офісу Глави держави Андрій Єрмак зазначив, що, на жаль, вороги України використовують національні спільноти, які проживають у нашій країні, у власних цілях, маніпулюючи фактами. Вони сіють ворожнечу, напружують суспільну обстановку, намагаються розхитати нас зсередини. Але не мають успіху.
В умовах повномасштабної війни, яку розвʼязала росія проти нашої країни, українські угорці довели собі та всьому світу, що є справжніми патріотами України.
Лідери угорської громади Закарпаття подякували Президенту Володимиру Зеленському, Андрію Єрмаку та Петеру Сіярто за всебічну підтримку й увагу до національних спільнот краю.
Цю підтримку бачить уся країна та весь світ. Громада ж своєю чергою віддячує конструктивом і міцною проукраїнською позицією.
Рівень зустрічі свідчить про високу довіру з боку держави та комунікації у середовищі національних спільнот регіону.
Категорія : Політика


Залишити Коментар