У Дубоваму відбулася завершальна у цьому році сесія селищної ради

грудня 25 / 2023

Відбулася завершальна у цьому році 28 чергова сесія восьмого скликання Дубівської селищної ради під головуванням селищного голови Дениса Каганця. У залі зареєструвалося 17 депутатів з 26.

Після ознайомлення з порядком денним депутати перейшли до розгляду питань. Секретарем для ведення протоколу обрали депутата Марію Носу. Затим ознайомилися з проектом бюджету селищної ради на 2024 рік, після жвавого обговорення ухвалили його.

Наступним рішенням затвердили структуру та чисельність апарату селищної ради, а також Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам селищної ради. Зокрема, селищний голова Денис Каганець повідомив про те, що і у 2024 році відмовляється від премій до заробітної плати, так як це робив у попередні роки. А також наголосив, що всі працівники селищної ради неодноразово перераховують кошти на потреби Збройних Сил України.

Обранці затвердили види громадських робіт, які будуть проводитися у 2024 році на території громади.

Рішенням сесії внесено зміни до діючих місцевих програм та затверджено нові програми. Наприкінці засідання після розгляду земельних питань опрацювали питання, винесені у «Різне».

Тож заслухали та затвердили звіт про виконання бюджету селищної ради за 9 місяців 2023 року. Та проголосували за дострокове припинення депутатських повноважень депутата селищної ради Наталії Сойми (партія «Слуга Народу») відповідно до поданої нею заяви.

Не оминули увагою депутати й назріле питання щодо берегоукріплення у с. Калини, яке пошкоджено водами річки Тересва. Як повідомив Денис Каганець, це берегоукріплення перебуває на балансі БУВР «Тиса», та попри те на пошкодженому об’єкті селищна рада власними силами та за підтримки місцевих мешканців проводить першочергові роботи з ліквідації наслідків водної стихії та протидії руйнувань гідроспоруди.

Відтак, побажавши миру та добробуту Україні, селищний голова оголосив про закриття сесії.
Категорія : Політика


Залишити Коментар