Міський голова Берегова Золтан Бабяк в якості волонтерської місії відвідав зону близьку до лінії розмежування(фото)

травня 23 / 2023

Враховуючи потреби наших військових, я особисто передав оновлений пікап для 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади, що, до речі, є одним із передових штурмових підрозділів ЗСУ. Під час цього візиту мав можливість поспілкуватись та побачитись із воїнами. Серед переданої гуманітарної допомоги нашим бійцям: технічні засоби для матеріально-технічних потреб та, звісно, знайшлося місце й домашнім спеціям для польової кухні.

Крім цього, зустрівся з військовослужбовцями підрозділу 73-го батальйону 101 окремої бригади ТрО багато з яких є мешканцями Берегівського району, в тому числі Берегова. З кожним поспілкувався про побажання щодо допомоги їм на місці та їхнім рідним вдома.Також вдячний хлопцям за частування фірмовим супом з фрикадельками та «Ерош Піштою».🌶

Зазначу, що у складі нашої волонтерської місії на фронт я перебував зі своїми товаришами: депутатом обласної ради Михайлом Кіш та військовими Федором Шандором й Віктором Щадеєм.

Щиро бажаю нашим військовим та всім нам Перемоги над окупантами та якнайшвидшого настання миру! Берегово разом із усім Закарпаттям чекає всіх наших Героїв вдома живими та неушкодженими !Золтан Бабяк - Фейсбук.
Категорія : Політика


Залишити Коментар