Міського голову Мукачева Андрія Балогу звинувачують в маніпуляціях (відео)

травня 24 / 2023

Шановна Мукачівська громадо!

Як секретар міської ради, вимушений звернутися до вас публічно, щоб запобігти подальшим маніпуляціям з боку мера та його команди.
Останні 2 дні спостерігаю за тим, як всупереч відкритому зверненню депутатів міський голова скликає депутатські комісії, підсилюючи всі повідомлення про це суспільно важливими питаннями.
При цьому хочу звернути увагу, що попередня сесія Мукачівської міськради, яка розпочалася ще в лютому 2023 року, — донині не закрита!
Вносити повторно на розгляд комісій питання, котрі розглядали на незакритій сесії, взагалі нема підстав, а тому вся інформація щодо цього — блеф.
Окрім того, ми не можемо спокійно брати участь у роботі ради, враховуючи постійний тиск на деяких депутатів шляхом їх незаконного звільнення, а також спроби політичного підкупу посадами за кошти місцевого бюджету.
Кожен з нас є таким самим представником територіальної громади, як і міський голова. Наші виборці категорично не приймають «золоті» тарифи на воду, антигуманну політику виконавчого комітету міськради та ігнорування мером рішень ради.
На сьогодні більшість депутатського корпусу не вбачає можливості брати участь у роботі міської ради та комісій, доки нас, як депутатів, не почнуть поважати, враховувати нашу думку, а не лише власну.

Нагадаю наші вимоги:
1. Скасування найвищих в Україні тарифів на водопостачання та водовідведення.
2. Розпуск виконавчого комітету Мукачівської міської ради.
3. Виконання рішень сесії Мукачівської міської ради, яка відбулася 20 квітня 2022 року у приміщенні Мукачівської районної ради.


Сподіваємося на ваше розуміння та підтримку!

Секретар міської ради - Олександр Горячкун.

Категорія : Політика


Залишити Коментар