Головний Слуга народу Закарпаття Тищенко програв суд стосовно захисту честі, гідності та спростування недостовірної інформації

червня 16 / 2021

Сьогодні Київський апеляційний суд скасував рішення Печерського районного суду м. Києва, який раніше задовольнив вимоги народного депутата Миколи Тищенка про захист честі, гідності та спростування недостовірної інформації до нашого Клієнта, народного депутата Geo Leros.
Адвокат у суді довів, що оціночні судження, згідно закону, не можуть бути перевірені на достовірність і тому не підлягають спростуванню.

Зокрема мова йде про такі висловлювання :
“НАБУ получило очень резонансную информацию, которая раскроет всем глаза и покажет уродливое закулисье политики, когда власть, оппозиция и просто бандиты сливаются в одно целое для организации коррупционных оборудок в столице”;
“Стало ясно почему так суетился Тищенко по этому вопросу в нашем комитете”;
“Денис Комарницкий и его крыша народный депутат Николай Тищенко”;
“Компанию Комарницкого ЭкоБудТрейд, которую крышует Ермак и Тищенко”;
“У Ермака и Тищенко наступил #Кінецьепохибідності”.

Нагадаємо, що у вересні минулого року позивач Микола Тищенко звернувся до суду та просив визнати недостовірною і спростувати інформацію, поширену в двох дописах Гео Лероса в соціальній мережі Facebook та у його виступі на засіданні Верховної Ради 3 червня 2020 року.

Повідомляє – юридична компанія Міллер.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар