Василь Петьовка: “Настав час для розробки єдиних правил для усіх власників будівель та земельних ділянок різних форм власності”

червня 05 / 2021

Народний депутат України від політичної партії «Рідне Закарпаття» Василь Петьовка опублікував на своїй фейсбук-сторінці допис в продовження теми раціонального та правового використання ресурсів міста. Пряма мова:

«Наш регіон знаходиться на кордоні з 4-ма країнами ЄС, тож логічно, що саме Закарпаття повинне стати локомотивом втілення європейських практик формування естетики зовнішнього вигляду міста.

На мою думку, всі голови громад повинні розпочати розробку комплексного підходу до візуального впорядкування свого населеного пункту.

Все це сприятиме розвитку доступності та зручності користування містом та його інфраструктурою.

Наразі ж Закарпаття рухається за дивним принципом – допоки одні ділки жадібно та з несмаком забудовують свої ділянки, страждає привабливість та історична автентичність закарпатських міст.

Повірте: задоволення меркантильних інтересів учасників ваших коаліцій точно не повинне руйнувати вигляд та історію вашого рідного міста!

Звертаюся до усіх голів громад Закарпаття: настав час для розробки єдиних правил для усіх власників будівель та земельних ділянок різних форм власності. »
Категорія : Політика


Залишити Коментар