Олексій Петров звернувся до голови ВРУ з підтримкою електромобільних законопроектів Роберта Горвата

червня 24 / 2020
Олексій Петров звернувся до голови ВРУ з підтримкою електромобільних законопроектів Роберта Горвата

Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров спрямував лист до Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова із проханням підтримати прийняття у першому читанні законопроектів №3476 та №3477, які спрямовані на розвиток галузі електротранспорту та стимулювання його попиту в Україні.
Ініціатором законопроектів є народний депутат від «ужгородського» мажоритарного округу Роберт Горват. Серед співавторів також група народних депутатів від Закарпаття: представники групи “Довіра” Василь Петьовка, Валерій Лунченко та Владіслав Поляк, “слуги народу” Ігор Кривошеєв, Михайло Лаба, Анатолій Костюх та представник “Батьківщини” Іван Крулько.
У своєму листі голова Закарпатської ОДА вказує на необхідність підтримати прийняття законопроектів №3476 та №3477, оскільки вони допоможуть створити сприятливі умови для залучення інвестицій у виробництво електромобілів, зарядних пристроїв, комплектуючих до них, а також стимулюватимуть попит на автобуси, легкові та вантажні автомобілі з електродвигунами.
«Враховуючи важливість підтримки виробництва електричного транспорту, Закарпатська обласна державна адміністрація підтримує прийняття у першому читанні вищезазначених законопроектів», - сказано у листі Олексія Петрова.
У листі загалом йдеться про те, що в Україні нині з’являються великі можливості стати виробничим майданчиком світових автоконцернів і розвивати національну галузь автомобілебудування, але для цього необхідно створити умови для розвитку електротяги, насамперед привабливі регуляторні умови.
«На створення таких умов і спрямовані наші проекти №3476 та №3477», - пояснює Роберт Горват та додає, що Закарпатська область може отримати справжній поштовх для розвитку галузі автомобілебудування завдяки цим пропозиціям.
«Минулі кілька років розташований поруч з Ужгородом завод Єврокар є фактично єдиним в Україні виробничим майданчиком, який сьогодні виробляє легкові автомобілі. А тому ті сприятливі умови, які ми прописали у проектах, дадуть заводу можливість вивести виробництво на новий рівень, залучити інвесторів та розширити ринки збуту. Для Закарпаття це - додаткові робочі місця, податкові надходження і загалом подальший розвиток виробничого потенціалу регіону», - переконаний Роберт Горват.
Нагадаємо, законопроекти №3476 та №3477 створять в Україні умови для будівництва вітчизняних легкових автомобілів, автобусів, вантажівок та спецтехніки з електричними двигунами. Окрім того, проекти зроблять електромобілі світових виробників доступнішими для придбання. Досягнути цього вдасться завдяки комплексним змінам податкової та митної політики у питаннях імпорту та виробництва електротранспорту, зарядних пристроїв та комплектуючих виробів.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...