Новини по нашому 727 Переглядів 0 Рейтинг

Фестиваль бринзи, народні гуляння та різні святкування – у Рахівському амфітеатрі (відео)

січня 19 / 2023


Фестиваль бринзи, народні гуляння та різні святкування – у Рахівському амфітеатрі було проведено чимало важливих культурних заходів. Локація хоч і популярна, проте потребувала реконструкції. Так у грудні минулого року вдалося завершити капітальний ремонт та відновлення майданчику для масових заходів. Реконструкцію вдалося виконати у рамках проєкту «Румунія-Україна», який розпочався ще у 2020 році. Загальна сума витрачених коштів склала понад 300 тисяч євро,з яких близько 3 млн гривень було виділено з бюджету Рахівської громади.

З початком повномасштабної війни з реалізацією проєкту виникали труднощі. Проте роботи вдалося виконати у заявлені терміни. Провели роботи з заміни покриття сцени, оновили глядацьку залу, що знаходиться під відкритим небом, також вдалося виконати ландшафтні роботи та капітально відремонтувати приміщення роздягалень.

У Рахівській громаді сподіваються, що після закінчення війни, вдасться відновити масові заходи, що раніше були туристичним магнітом краю. І на сцені вже оновленого амфітеатру знову залунають українські пісні.
Категорія : Новини по нашому


Залишити Коментар