Новини по нашому 264 Переглядів 0 Рейтинг

Благодійний фонд Оксани Марченко допомагає рятувати життя хлопчика із Закарпаття

листопада 22 / 2020
Благодійний фонд Оксани Марченко допомагає рятувати життя хлопчика із Закарпаття
Благодійний фонд Оксани Марченко допоміг у дороговартісному лікуванні десятимісячному Максиму Аліни та Юрія Грабчаків з Воловецького району. Родина вже сім місяців бореться за життя хлопчика

“Коли народився маленький Максимчик – нашому щастю не було меж. Появі на світ довгоочікуваного хлопчика раділа й старша донечка. Але через три місяці лікарі діагностували в немовляти страшне захворювання – м’язова атрофія. Світ перевернувся, але ми вирішили, що будемо боротися.”

Лікування Максима вимагає величезних коштів і проводити його треба за кордоном. Щоб зібрати кошти на лікування, родина продала все, що мала. Були змушені взяти кредити, але грошей все одно не вистачає.

Однак в світі є добрі люди із щирим серцем, які надали фінансову підтримку для дороговартісного лікування малюка.

Родина Грабчак висловлює щиросердечну подяку Благодійному фонду Оксани Марченко за підтримку у вкрай складній для родини ситуації.

“Вдячні Вам за те, що не кидаєте людей у біді. Ці слова подяки – це не просто формальність. Це щира подяка батьків важкохворої дитини за стабільний стан якої зараз борються польські медики. Дуже добре, що є такі люди, як В, наші дорогі благодійники, – зі щирим серцем та готовністю завжди прийти на допомогу…”- з повагою та вдячністю, сім’я Аліни та Юрія Грабчаків з Воловецького району, що на Закарпатті
Категорія : Новини по нашому
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...