У Мукачеві жінка випила сік та опинилась у реанімації

жовтня 02 / 2023
Жінка опинилась у реанімації: соцмережі облетіла новина про випадок, який трапився в одному із закладів Мукачева

29 вересня в соцмережах розповіли про випадок, який стався в одному із закладів міста. Компанія з 4 людей прийшла в місцевий заклад і зробила замовлення, серед якого був і сік з бузини.

Однак зробивши ковток, Катерина Шванда відчула різкий біль. А згодом опинилась в лікарні у відділенні реанімації. Журналісти «PMG.ua» поспілкувались із чоловіком Катерини — Віктором. Він розповів, що трапилось із його дружиною.


«28 вересня ми пішли на обід в один із місцевих закладів. Замовили сік із бузини. Нам принесли 2 пляшечки соку. Вони не були відкриті. Дружина відкрила цей сік, налила у склянку і зробила ковток. Та раптом почала кричати й побігла у вбиральню промивати рот. Я не зрозумів, що трапилось. Тоді я взяв цей сік і також пригубив. На смак він був дуже кислим, як кислота. Вся ротова порожнина почала пекти. Я побіг за дружиною і виплюнув цю рідину», — розповів Віктор Шванда.Чоловік зазначив, що в нього опіки губ та кінчика язика, бо сік він лише пригубив. Натоміть у дружини, яка проковтнула напій, обпечений весь язик та губи, а також опіки стравоходу та шлунку.


«Що за речовина була в соці торгової марки „Джерела Карпат“ ми не знаємо. Ми написали заяву в поліцію. Правоохоронці мають віддати цей сік на експертизу. Нас за столом було четверо, тому свідки цього випадку є. Також на відеозаписах закладу видно, що пляшки соку були закриті, коли офіціанти нам їх принесли. Власники закладу до мене підходили, казали, що це не їхня вина», — додав Віктор.


Постраждала опублікувала відео з лікарні в соцмережах і показала, в якому вона стані. Жінка зазначила, що після того, як зробила ковток, відчула оніміння та сильну печію.

«Мене відвезли до лікарні, а дорогою від шоку в мене почались судоми рук. По приїзду мене направили до реанімаційного відділення для надання допомоги, — зазначила Катерина у своєму дописі. — Виробники соку певно не хочуть брати на себе відповідальність. Особисто до мене звернень не було».


Як стверджує жінка, уникнути відповідальності їм не вдасться. Адже подібний випадок може трапитись ще з кимось.
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар