Нещасливе сходження на Піп Іван Чорногірський, або дві пошукові операції на одну туристичну групу

жовтня 01 / 2023
Нещасливе сходження на Піп Іван Чорногірський, або дві пошукові операції на одну туристичну групу.

Сьогодні вранці, до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що під час проходження туристичного маршруту, в районі полонині Клифа Рахівського району четверо туристів з Сумської, Київської та Волинської областей (2002, 2004, 2005 та 2008 років народження) потребують допомоги від рятувальників. Через сильну перевтому та незначні травми вони не могли продовжувати рух разом з рештою групи, тож звернулись до Служби порятунку.

Фахівці пошуково-рятувального відділення м. Рахів дістались до них та вже за декілька годин спустили до села Луги, Рахівського району.

З'ясувалось, що група туристів у складі 60 осіб вирішила піднятись на гору Піп Іван Чорногірський, але, ще на початку сходження двом туристкам стало зле, тож іще 29 вересня їм допомагали рятувальники. Решта групи дійшла до озера Бребенескул та розділилась. Більшість з туристів вирішили повертатись вниз, а 16 чоловік все ж таки хотіли здолати складні рельєфи Карпат. Сьогодні четверо з групи також звернулись по допомогу, тож і їх рятувальники спустили до найближчого населеного пункту.

Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар