На Тячівщині аварійні бригади МУВГ та села Терново, рятували водозахисну дамбу від руйнації, а село від підтоплення

січня 21 / 2023

Через сильну зливу що пройшла 18 січня, цього року, на річках Закарпаття піднялися рівні води, що призвело до паводку.

В результаті проходження паводку, в селі Терново, що на Тячівщині відбулась надзвичайна ситуація, на річці Тересва відбувся звал водяного потоку річки на лівобережну дамбу, яка була пошкоджена багаторічними паводками що призвело до часткової її руйнації.

Начальник Тячівської дільниці Василь ТАШКУ розповів що, для захисту населеного пункту та попередження подальшої руйнації лівобережної дамби на р.Тересва, аварійна бригада Тячівського міжрайонного управління водного господарства спільно з аварійною бригадою села Терново, були виконані першочергові невідкладні аварійні роботи.»

«Укладені бетонні блоки, для кріплення деревини, яка вкладалася вздовж тіла дамби, з метою зменшення гідравлічного навантаження течії на пошкоджену ділянку та попередження подальшої руйнації тіла дамби, яка несе захисну функцію, й оберігає населений пункт від підтоплення та затоплення.» - розповідає Василь.

«Можемо звернути увагу на те, що паводки почастішали, і дана ситуація для нас вже не в перше, незважаючи на ситуацію в Країні ми мусимо тримати все під контролем, а особливо небезпеку людей, які живуть в нашому краї» зазначає начальник Тячівського МУВГ – Сергій СТОЙКА

«І саме так ми реагуємо на надзвичайну ситуацію. Обов’язково залучаємо місцеву аварійну бригаду, і спільними силами боримося з водною стихією. В даному випадку Вдячний аварійній бригаді села Терново за злагодженість та оперативність, разом, ми змогли захистити від подальшої руйнації водозахисну дамбу та населений пункт від підтоплення.» - додав пан Сергій.
 
До роботи були залучені працівники аварійної бригади Тячівського МУВГ та аварійної бригади сільської ради с. Терново Тячівського району, та 4 одиниці техніки.Карпатський об'єктив
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар