Тячівськими полісменами складено два адмінпротоколи про порушення карантинних заходів

квітня 07 / 2020
Тячівськими полісменами складено два адмінпротоколи про порушення карантинних заходів

06.04.2020 р вступила в дію постанова Кабінету міністрів №211 про нові норми обмежувальних заходів , з метою недопущення поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, яка передбачає заборону перебувати у громадському місці без маски чи респіратор.

Відтак працівниками Тячівського відділу поліції здійснюється рейди-перевірки населеними пунктами району щодо її виконання.
За офіційним повідомленням, сьогодні через відсутність засобів індивідуального захисту на двох осіб у Тячеві та Бедевлі складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 44 та скеровано матеріали до суду.

Нагадаємо, що громадське місце - частина будь-якої споруди, яка доступна або відкрита для населення, в тому числі за плату (під'їзди, підземні переходи, стадіони; парки, сквери, дитячі майданчики, стадіони, зупинки громадського транспорту, ліфти, державні установи, медичні установи та інше).
Прохання до мешканців Тячівщини дотримуватись карантинних заходів та засобів індивідуальної гігієни з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 серед населення в районі.
Залишайтесь вдома і будьте здорові!

Пресслужба Тячівської райдержадміністрації
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...