Половина з усіх пожеж, що виникли на Закарпатті – це пожежі сухотрав’я

квітня 07 / 2020
Більше половини загальної кількості пожеж, що виникли на Закарпатті - загорання сухої трави та чагарників!!! Так, станом на 7 квітня з 800 пожеж на які залучались пожежно-рятувальні підрозділи ДСНС Закарпаття 442 випадки виникли внаслідок загорання сухостою, чагарників та сміття на відкритих територіях. Лише вдумайтеся у ці цифри?! За ними стоять гектари випаленої землі, знищений шар родючого ґрунту, загибель рослинного та тваринного світу….а подекуди, і знищене майно громадян.

Причинами більшості з них є так званий людський фактор, тобто банальна недбалість у поводженні із вогнем на відкритих територіях, порушення правил пожежної безпеки господарями під час прибирання дачних масивів, городів та територій власних обійсть. Необережне поводження з вогнем під час весняного «прибирання», а нерідкість і свідомі дії краян, які навмисно підпалюють сміття й минулорічну траву, переважно закінчуються пожежами. Внаслідок цього страждають не тільки тварини та екосистема краю, а й люди.

Рятувальники Закарпаття закликають мешканців відмовитися від практики спалювання сухої трави та чагарників та замислитися над тим, яку шкоду для довкілля завдають такі пожежі.
Половина з усіх пожеж, що виникли на Закарпатті – це пожежі сухотрав’я
Половина з усіх пожеж, що виникли на Закарпатті – це пожежі сухотрав’я

У ДСНС України у Закарпатській області
Категорія : Надзвичайне


Loading...
загрузка...