За повідомленням синоптиків, вранці та вдень 27 жовтня по території Закарпатської області очікуються сильні дощі

жовтня 26 / 2023
За повідомленням синоптиків, вранці та вдень 27 жовтня по території Закарпатської області очікуються сильні дощі, місцями надзвичайні. 27-28 жовтня на річках області, на фоні підвищеної водності, очікується формування високого дощового паводку з підвищеннями рівнів води (над рівнями на 8 год 26.10):
- на переважній більшості річок на 1.5-2.0 м з виходом води на заплаву: р.Тиса, ділянці м.Тячів-м.Хуст; р.Латориця-м.Мукачево; р.Уж-м.Ужгород (рівень небезпеки жовтий);
- в нижній течії р.Боржава на 2.0-2.5 м, вихід води на заплаву з підтопленням сільгоспугідь сіл Заріччя, Сільце, Камянське, В.Ком'яти, Боржавське, автодороги Шаланки - В.Комяти (рівень небезпеки помаранчевий).
У місцях проходження інтенсивних дощів очікується формування значного місцевого та схилового стоку, стрімке підвищення рівнів води на малих водотоках з підтопленням понижених місць, особливо в населених пунктах, внаслідок захаращення русел потічків та водовідвідних канав. В гірських районах існує загроза сходу невеликих селів (рівень небезпеки помаранчевий).
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар