Оперативна інформація щодо наслідків погіршення погодних умов на території Закарпатської області

січня 06 / 2022

Станом на 06:00 внаслідок інтенсивних опадів, підняття паводкових вод та поверхневого стоку було 177 дворогосподарств, 38 підвалів житлових будинків, 1 підвальне приміщення ЗОШ №3 смт. В. Бичків та 3 приміщення трансформаторних підстанцій: на території Берегівського, Хустського, Рахівського, Тячівського та Мукачівського районів :

Хустський район:

смт Міжгір’я підтоплено 36 дворогосподарств, з них відкачано 19 підвальних приміщень житлових будинків та 7 дворогосподарств (361 м3). Роботи по відкачці води завершено,всього відкачано 531 м3 ;;
с. Синевир підтоплено 1 підвальне приміщення житлового будинку. Роботи по відкачці води завершено, відкачано 40 м3.


Тячівський район

с. Лази одне підвальне приміщення житлового будинку, 80 дворогосподарств (підрозділи ДСНС не залучались).


Рахівський район

41 дворогосподарство по м. Рахів, з них 13 підвальних приміщень житлових будинків та 3 приміщення трансформаторних підстанцій. Роботи по відкачці води завершено, відкачано 444 м 3.

1 підвальне приміщення житлового будинку в смт. Ясіня. Роботи по відкачці води завершено, відкачано 90 м3;
1 підвальне приміщення ЗОШ №3 смт. В. Бичків. Роботи по відкачці води завершено, відкачано 110 м3;
1 підвальне приміщення житлового будинку в с. Видричка. Роботи по відкачці води завершено, відкачано 40 м3 . Для ліквідації наслідків негоди залучалось МПК с. Видричка.
Мукачівський район

1 підвальне приміщення житлового будинку в с. Бистриця. Роботи по відкачці води завершено, відкачано 20 м3 ;
1 підвальне приміщення селищної ради смт Воловець. Роботи по відкачці води завершено, відкачано 700 м3 ;
Берегівський район

16 дворогосподарств с. В. Ком’яти, з них відкачано 1 цокольне приміщення житлового будинку. Роботи по відкачці води завершено, відкачано 300 м3 ;


Зсуви в зоні житлових будинків.

Тячівський район, с. Німецька Мокра, вул. Марії Терезії, через перезволоження відбувся зсув ґрунту на будинок. О 16:30 наслідки зсуву ліквідовано органами місцевого самоврядування.
Тячівський район, с. Тарасівка вул. Шевченка, через перезволоження відбувся зсув ґрунту до будинку. Роботи з ліквідації тривають.


Проїзд по автомобільних шляхах області.

05 січня о 10:30 внаслідок підняття грунтових вод було підтоплено дорогу місцевого значення В. Комяти-Шаланки Берегівського району, протяжністю 100 м та висотою до 20 см.

05 січня о 09:20 внаслідок підняття грунтових вод було підтоплено дорогу місцевого значення в с. Тячівські лази, Тячівського району протяжністю 300 м, висотою 25 см та місцями висотою до 40 см. Для розчищення місцевих потічків залучено 1 екскаватор місцевої громади. Проїзд забезпечений, вода сходить самопливом.

Внаслідок інтенсивних дощів та підвищення рівня води, стався вихід річки Боржава на заплаву в с. Вільхівка, Зарічанської ТГ, Хустського району. Внаслідок чого підтоплено 55 гектарів сільськогосподарських угідь с. Вільхівка.

Внаслідок інтенсивних дощів та підвищення рівня води, стався вихід річки Тиса на заплаву між населеними пунктами с. Сокирниця та с. Стеблівка Хустського району. Внаслідок чого підтоплено 150 гектарів сільськогосподарських угідь.

Внаслідок інтенсивних дощів та підвищення рівня води, стався вихід річки Тиса на заплаву поблизу с. В. Ком’яти Берегівського району. Внаслідок чого підтоплено 205 гектарів сільськогосподарських угідь.

Внаслідок інтенсивних дощів та підвищення рівня води, стався вихід річки Теребля на заплаву в с. Руське Поле, Тячівського району. Внаслідок чого підтоплено 25 гектарів сільськогосподарських угідь с. Р. Поле.

Внаслідок інтенсивних дощів та підвищення рівня води в с. Стригальня Хустського району пошкоджено дорогу місцевого значення «Міжгір’я-СиневирСтригальня» протяжністю орієнтовно 100 м, що порушило нормальні умови життєзабезпечення у 76 дворогосподарств (323 мешканці). Проїзд можливий на автомобілях високої прохідності. Роботи по відновленню дороги заплановано на 06.01.2022 р..

Внаслідок інтенсивних дощів та підвищення рівня води в с. Лозянський Хустського району пошкоджено дорогу комунального протяжністю орієнтовно 110 м, що порушило нормальні умови життєзабезпечення у 38 дворогосподарств (161 мешканець). Проїзд можливий на автомобілях високої прохідності. Роботи по відновленню дороги заплановано на 06.01.2022 р.

Внаслідок інтенсивних дощів та підвищення рівня води в с. Майдан Хустського району пошкоджено дорогу комунального протяжністю орієнтовно 70 м, що порушило нормальні умови життєзабезпечення у 48 дворогосподарств (204 мешканці). Проїзд можливий на автомобілях високої прохідності. Роботи по відновленню дороги заплановано на 06.01.2022 р.

Внаслідок інтенсивних дощів та підвищення рівня води в с. Торунь Хустського району зруйновано берегоукріплення відкосу земляного полотна довжиною 100 м, що порушило нормальні умови життєзабезпечення у 21 дворогосподарства (62 мешканці). Проїзд можливий. Роботи по відновленню заплановано на 06.01.2022 р.

Внаслідок інтенсивних дощів та підвищення рівня води в с. Лопушне Хустського району зруйновано берегоукріплення відкосу земляного полотна довжиною 50 м, що порушило нормальні умови життєзабезпечення у 21 дворогосподарства (72 мешканці). Проїзд можливий. Роботи по відновленню заплановано на 06.01.2022 р.

Внаслідок інтенсивних дощів та підвищення рівня води в с. Репинне Хустського району , розмито гравійне покриття проїжджої частини комунальної дороги, підмито опори на перехідних дерев’яних містках, зруйновано 1 дерев’яний пішохідний міст, що порушило нормальні умови життєзабезпечення у 9 дворогосподарств (41 мешканець). Роботи по відновленню заплановано на 06.01.2022 р..

На місцях працюють підрозділи ГУ ДСНС України у Закарпатській області. Роботи по відкачці води тривають. Від ДСНС було залучено 10 одиниць техніки, 9 мотопомп та 50 чоловік особового складу. Всього відкачано 3475 м3 води. Інформація щодо наслідків негоди уточнюється. На місцях працюють спеціальні комісії, які здійснюють подворові обходи громадян.

Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар