Увага: Підвищення рівнів річок на Закарпатті

жовтня 26 / 2023
❗️Підвищення рівнів річок на Закарпатті❗️

🌧 Вранці та вдень 27 жовтня по території Закарпатської області очікуються сильні дощі, місцями надзвичайні. 27-28 жовтня на річках області, на фоні підвищеної водності, очікується формування високого дощового паводку з підвищеннями рівнів води (над рівнями на 8:00 26.10):
💧 на переважній більшості річок на 1.5-2.0 м. з виходом води на заплаву: р.Тиса, ділянці м. Тячів - м. Хуст; р. Латориця - м. Мукачево; р. Уж - м.Ужгород (рівень небезпеки жовтий);
💧в нижній течії р. Боржава на 2.0-2.5 м, вихід води на заплаву з підтопленням сільгоспугідь сіл. Заріччя, Сільце, Камянське, В.Ком'яти, Боржавське, автодороги Шаланки - В.Комяти (рівень небезпеки помаранчевий).

В місцях проходження інтенсивних дощів, очікується формування значного місцевого та схилового стоку, стрімке підвищення рівнів води на малих водотоках з підтопленням понижених місць, особливо в населених пунктах, внаслідок захаращення русел потічків та водовідвідних канав. В гірських районах існує загроза сходу невеликих селів (рівень небезпеки помаранчевий)

По мірі розвитку синоптичної ситуації будуть уточнюватись гідрологічні прогнози.
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар