На Закарпатті оголосили штормове попередження

жовтня 07 / 2023
На Закарпатті оголосили штормове попередження

Про це поінформували в Закарпатському обласному центрі з гідрометеорології.

“ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ Про ускладнення погодних умов по території Закарпатської області: Упродовж 8-9 жовтня, внаслідок надходження на територію Закарпатської області холодної повітряної маси з півночі Європи, очікується ускладнення погодних умов.

Вранці та вдень 8 жовтня на більшій частині території передбачається посилення північного вітру до 15-20 м/с, на високогір’ї 25-30 м/с. Вночі та вранці 9 жовтня на більшій частині території у повітрі та на поверхні ґрунту заморозки 0-3°, в горах подекуди туман, на окремих ділянках гірських доріг ожеледиця. Вдень 9 жовтня в горах подекуди опади у вигляді мокрого снігу, на високогір’ї снігу. Протягом 8-9 жовтня різке зниження мінімальних температур повітря на 10-12°: вночі 8 жовтня – 9-14°, в горах місцями 5-7° тепла; вночі 9 жовтня – 0-5° морозу, на низовині місцями 0-2° тепла.

Ускладнення погодних умов 8-9 жовтня відповідає І рівню небезпечності (жовтий). Такі погодні умови можуть призвести до порушень електропостачання, роботи служб комунального господарства, руху автотранспорту на окремих ділянках доріг і вулиць та будівельної і туристично-рекреаційної галузі”, – йдеться у повідомленні.
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар