Спецоперація на Закарпатських кордонах: Затримано 7 чоловіків (фото)

травня 22 / 2023
МИНУЛОЇ ДОБИ В РАМКАХ СПЕЦОПЕРАЦІЇ «ЗАХІД-2023» НА ЗАКАРПАТТІ ПРИКОРДОННИКИ ЗАТРИМАЛИ 7 ПОРУШНИКІВ КОРДОНУ

У ході проведення спецоперації «Захід-2023», впродовж минулої доби прикордонники Мукачівського загону затримали сімох чоловіків призовного віку, які намагались незаконно перетнути кордон.

Двох правопорушників затримали прикордонні наряди відділу прикордонної служби «Ділове» спільно зі співробітниками Нацполіції під час проведення перевірочних заходів на залізничному вокзалі Рахова. У одного із чоловіків, який прибув на Закарпаття з Хмельниччини правоохоронці виявили гідрокостюм. Чоловік зізнався, що планував перепливати річку щоб потрапити у Румунію. Інший затриманий приїхав з Київщини – також із намірами незаконно перетнути українсько-румунський кордон.

Ще п’ятьох чоловіків на відстані 300 метрів до кордону затримав спільний прикордонний наряд військовослужбовців відділу «Вилок», оперативно-розшукового відділу та курсантів вишу МВС. Двоє жителів Дніпропетровщини та троє жителів Івано-Франківщини планували поза пунктами потрапити в Угорщину.

Для з’ясування усіх обставин правопорушення, складання протоколів про вчинення особами правопорушення передбаченого ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», а також встановлення кола осіб, ймовірно причетних до переправлення військовозобов’язаних чоловіків через кордон, зловмисників доставили до прикордонного підрозділу.

Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар