Прикордонники в шоці! На західному кордоні затримано 159 правопорушників

вересня 19 / 2022

За минулий тиждень західні кордони України з ЄС та Молдовою (на Буковині) перетнули майже 555 тисяч осіб та близько 135 тисяч транспортних засобів.

За спробу нелегального перетину державного кордону було затримано 159 осіб.

70 з них намагались використати документи з ознаками підробки аби потрапити до суміжних країн через пункти пропуску. Затриманих порушників було передано представникам національної поліції, відповідно до вимог чинного законодавства.

Загалом за минулий тиждень прикордонниками викрито 71 спроба використання інших підроблених документів (довідок, посвідчень тощо).

Ще 89 осіб спробували нелегально перетнути кордон в обхід визначених пунктів пропуску. На них складено матеріали про адмінправопорушення та передано до суду. Санкції за ці дії передбачають накладення штрафу на суму до 8500 гривень або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Крім того, зусиллями прикордонників за тиждень було припинено переміщення майже 38 000 пачок сигарет. У пунктах пропуску виявлено предметів та товарів, прихованих від прикордонно-митного контролю, на суму більше 3,5 млн. гривень.

Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар