На західному кордоні затримано 164 правопорушника

вересня 05 / 2022
‼️ НА ЗАХІДНОМУ КОРДОНІ ЗАТРИМАНО 164 ПРАВОПОРУШНИКА,
ПРИПИНЕНО НЕЗАКОННЕ ПЕРЕМІЩЕННЯ МАЙЖЕ 900 ШТУК ПРЕПАРАТІВ ПСИХОТРОПНОЇ ДІЇ

За минулий тиждень західні кордони України з ЄС та Молдовою (на Буковині) перетнули майже 594 тисячі осіб та 131 тисяча транспортних засобів.

За спробу нелегального перетину державного кордону було затримано 164 особи. 79 з них намагались використати документи з ознаками підробки аби потрапити до суміжних країн через пункти пропуску. Усіх затриманих порушників було передано представникам національної поліції, відповідно до вимог чинного законодавства. Загалом виявлено документів

Ще 85 осіб спробували нелегально перетнути кордон в обхід визначених пунктів пропуску. На них складено матеріали про адмінправопорушення та передано до суду. Санкції за ці дії передбачають накладення штрафу на суму до 8500 гривень або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Крім того, зусиллями прикордонників за тиждень було припинено переміщення майже 900 штук препаратів, які містять психотропні речовини. У пунктах пропуску виявлено предметів та товарів, прихованих від прикордонно-митного контролю, на суму 0,6 мільйона гривень.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар