Податківці Рахівської ДПІ акцентують увагу на дотриманні податкового законодавства в частині нарахування та сплати туристичного збору

квітня 15 / 2024
Податківці Рахівської ДПІ акцентують увагу на дотриманні податкового законодавства в частині нарахування та сплати туристичного збору

Днями заступник начальника Рахівської державної податкової інспекції Микола Томенюк взяв участь у засіданні комплексної комісії для обстеження суб’єктів господарювання на полонині Драгобрат з питань дотримання чинного законодавства України.

У роботі комісії взяли участь голова Рахівської РДА-РВА Владіслав Кич, голова Ясінянської селищної ради Андрій Делятинчук, керівники структурних підрозділів селищної ради, представники туристичного бізнесу, що здійснюють діяльність на полонині Драгобрат.

Одним з питань, що розглядалося було дотримання податкового законодавства в частині нарахування та сплати туристичного збору.

В ході зустрічі заступник начальника ДПІ наголосив про кампанію декларування громадянами доходів одержаних протягом 2023 року, яка триватиме до 1 травня 2024 року. Одночасно, нагадав платникам про погашення податкового боргу платниками податків та громадянами Ясінянської територіальної громади (в т. ч. з незначними сумами податкового боргу до 3 060 гривень).

Окремо, проінформував про діючі електронні сервіси ДПС України, зокрема електронний сервіс ДПС «Електронний кабінет платника» та мобільний застосунок «Моя податкова».

Учасники зустрічі домовилися про подальшу співпрацю, так як наповнення бюджету територіальної громади за рахунок сплати туристичного збору, земельного податку та орендної плати, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, податку на доходи фізичних осіб є одним із важливих питань.

За матеріалами Рахівської ДПІ
ГУ ДПС у Закарпатській області
Категорія : Економика


Залишити Коментар