Тячівська ДПІ: у 2024 році введено в дію нову форму податкової декларації про майновий стан і доходи

квітня 01 / 2024
Працівники Тячівської ДПІ продовжують інформувати платників про застосування норм податкового законодавства.
Зокрема, фахівці органів ДПС повідомляють відвідувачів інспекції, що з 1 січня 2024 року введено в дію нову форму податкової декларації про майновий стан і доходи.
Суб’єктам господарювання та громадянам роз’яснюєть способи подачі податкової декларації про майновий стан і доходи а саме:
- особисто або уповноваженою особою;
- поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення не пізніше ніж за 5 днів до закінчення граничного строку подання;
- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів України «Про електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги».
Також інформують про сервіси «Електронний кабінет платника» – сервіс за допомогою якого можна надсилати до органів ДПС податкову звітність, електронні документи, отримати довідки про відсутність заборгованості, отримати необхідну інформацію із загальнодоступних реєстрів.
Податківці також надають громадянам практичні поради щодо користування Електронним кабінетом, роз`яснюють порядок отримання електронного цифрового підпису та роз’яснюють особливості електронного звітування.
За матеріалами Тячівської ДПІ
ГУ ДПС у Закарпатській області
Категорія : Економика


Залишити Коментар