У Рахові для фахівців сфери публічних закупівель провели навчання

червня 10 / 2021

9 червня у готельному комплексі «Оленка» в Рахові за сприяння народного депутата України Василя Петьовки провели семінар-навчання з питань публічних закупівель. Лектором семінару стала провідна експертка в галузі державних закупівель з Києва – Тетяна Колісник, яка має 20-річний досвід роботи та безпосередньо брала участь у розробці законодавства у цій сфері. Каже, теоретична підготовка для фахівців, які працюють у регіонах, дуже важлива.
Тема семінару стала надзвичайно актуальною з огляду на те, як швидко змінюються норми законів у цій площині.
Учасників семінару привітав Рахівський міський голова Віктор Медвідь, наголосив на важливості заходу для уникнення помилок у роботі в даній галузі.
У заході взяли участь близько тридцяти слухачів – голови тендерних комітетів, уповноважені особи з публічних закупівель, спеціалісти відділів освіти, спеціалісти фінвідділів громад Рахівського району. За п’ять годин семінару кожен із присутніх мав нагоду отримати необхідний обсяг знань, необхідний у щоденній роботі, задати запитання та отримати на них фахову відповідь.
Враження у слухачів – позитивні. Кажуть, дізнались багато нових аспектів, почули чимало корисної інформації та отримали нагоду обговорити болючі питання у колі колег.
Деякі досвідчені учасники навчання розповіли: навіть на платних семінарах не звучало так багато справді необхідних даних.
Усім учасникам навчання роздали теоретичні посібники, які в разі необхідності завжди будуть під рукою у подальшій роботі. Фахівці сподіваються, що практику проведення таких навчальних семінарів буде продовжено.Категорія : Економика


Залишити Коментар