Що буде з цінами на пальне у вересні

вересня 04 / 2020
Що буде з цінами на пальне у вересні
У серпні бензини та автомобільний газ подорожчали на 50 коп./л. Ціна зросла через ослаблення курсу гривні та подорожчання нафтопродуктів на кордоні, розповів Gazeta.ua аналітик консалтингової компанії UPECO Олександр Сіренко.

«Однак про нестачу пального на українському ринку говорити не варто. У нас навпаки був невеликий профіцит по деяким позиціям», — пояснює експерт.

За його словами, восени ситуація на ринку також залежатиме від курсу валют та вартості нафтопродуктів у світі.«Маємо питання до поставок з інших країн. Наприклад, з Білорусі через політичну ситуацію. Тому робити довгостроковий прогноз недоречно. Щоправда у вересні передумов до зростання вартості бензинів на заправках немає. Український виробник навпаки збільшив поставки пального. Дефіциту не буде», — каже Сіренко.

Додає, що може продовжити дорожчати автомобільний газ. Адже зросла вартість поставок на зовнішніх ринках. У березні-травні пальне навпаки дешевшало через жорсткі карантинні обмеження. З того часу ціна зросла втричі.
Категорія : Економика


Залишити Коментар