В Ужгороді погодили техпаспорти вивісок у межах історичного центру

серпня 19 / 2021
Технічні паспорти вивісок у межах історичної забудови центральної частини Ужгорода, які надійшли для погодження до Органу з питань охорони культурної спадщини, розглядали сьогодні у міській раді.
В Ужгороді погодили техпаспорти вивісок у межах історичного центру

Так, погодили технічні паспорти вивісок Закарпатському академічному обласному театру ляльок на площі Театральній, 8, на будівлях на вулицях Олександра Фединця, 52/а, Собранецькій, 42/ 7 та Олександра Фединця, 21/1. Проголосували й за те, щоб продовжити строк дії технічного паспорта вивіски на вулиці Підгірній, 21/1.

У погодженні технічного паспорта вивіски на вул. Олександра Фединця, 32/1 члени Органу з питань охорони культурної спадщини відмовили – через невідповідність Порядку встановлення вивісок в Ужгороді.

Зазначалося, що у межах історичної забудови центральної частини міста вивіски необхідно виконувати виключно з натуральних матеріалів або, як виняток, з сучасних матеріалів з використанням пластику з металевим напиленням (під натуральний камінь, метал, скло та інші матеріали, що вдало імітують природні).

Крім того, забороняється розміщувати вивіски із закриттям вікон, художніх балконів, лоджій, цінної пластики та ліпнини будинків. Розміщення вивісок на фасадах будинків та споруд повинно здійснюватися із дотриманням структурної побудови, стилістичної єдності фасадів, без пошкодження елементів архітектури та з урахуванням зовнішнього опорядження фасаду, інформує прес-служба Ужгородської міської ради.
Категорія : Культура


Залишити Коментар