Хустська окружна прокуратура звернулася до суду з позовом, аби повернути у власність держави землі НПП «Синевир»

лютого 20 / 2024


Хустська окружна прокуратура звернулася до Господарського суду Закарпатської області з позовною заявою, аби повернути у власність держави ділянку природно-заповідного фонду, яка перебувала в постійному користуванні Національного природного парку «Синевир».

Позов заявлено в інтересах держави в особі Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України та Закарпатської обласної військової адміністрації.

Встановлено, що у 2020 році ГУ Держгеокадастру в Закарпатській області безпідставно вилучило земельну ділянку площею 36,5 га із державної власності. Її передали у комунальну власність Синевирської сільської ради у якості земель сільськогосподарського призначення.

Наразі прокуратура, позиваючись до ГУ Держгеокадастру в Закарпатській області й органів влади та місцевого самоврядування, вимагає визнати недійсними видані ними розпорядження і накази, а також скасувати державну реєстрацію в Державному земельному кадастрі, державну реєстрацію речових прав та повернути земельну ділянку природно-заповідного фонду.

Наразі суд відкрив провадження у справі, триває її розгляд.Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар